Неділя, 20.01.2019, 15:05Приветствую Вас Гість
Регистрация | Вход
RSS
Мале колективне підприємство "Н І К"
Меню
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

Скільки в році Нових років?
Скільки в році Нових років?

1 січня новий рік починається в Росії, Канаді, США, Японії, Австралії, Шотландії, Великобританії, Італії, Австрії, Румунії, ОАЕ, Фінляндії та інших країнах.
14 січня, коли в Росії відзначають Старий Новий рік, вважається початком року в Греції. Це день Святого Василя, який прославився колись своєю добротою і особливою любов'ю до дітей.

Наступний Новий рік наступає в країнах, на території яких прийнято місячний календар: Китай, В'єтнам, Сінгапур, Корея, Монголія, Малайзія і так далі. Примітно, що це свято не має фіксованої дати, оскільки його відзначають в першого весняного молодика, а воно може «трапитися» в період з кінця січня по кінець лютого.

Настільки ж непостійний Новий рік в мусульманських державах, де його називають Хіджри. Вважається, що Хіджра настає в перший день першого місяця року, і щороку ця дата міняється.

У ніч з 21 на 22 березня Новий рік приходить в країни, що живуть за персидським календарем: Афганістан, Таджикистан, Іран, Пакистан, Азербайджан. 22 березня там називають «навруз» - перший день нового року.

Якщо за помахом чарівної палички раптом перенестися з Афганістану до Індії, можна зустріти Новий рік 22 березня ще раз. До речі, в Індії цілих вісім днів у році, які з різних повір'ями вважаються початком року.

У Бірмі Новий рік відзначають 1 квітня - це один з найбільш спекотних днів, тому жителі країни традиційно поливають один одного водою протягом цілого тижня. Такими «фонтанами» вони бажають один одному щастя і процвітання, оскільки в цей період в країні в самому розпалі фестиваль води - тінджан. Також 1 квітня Новий рік зустрічають жителі Одеси, знаменитого міста гумористів. Але там ця дата вважається швидше початком ще одного року гумору, ніж настанням року календарного.

14 квітня Новий рік приходить на територію Лаосу. Це переддень давно очікуваного сезону дощів. А от у Бірмі в цей же період, навпаки, дощі тільки-тільки закінчуються, поступаючись місцем посухи. У Бірмі точну дату святкування Нового року встановлює Міністерство культури - як правило, дата припадає на проміжок з 12 по 17 квітня. Урочистості з нагоди початку року тривають три дні.

У Таїланді зустріч Нового року проходить двічі: згідно з офіційним державним актам, ця дата закріплена за 1 січня, а ось народні звичаї і раніше, «наполягають» на одному з днів у другій декаді квітня, оскільки саме так зустрічали Новий рік, або Сонгаркан, в Таїланді ще п'ять століть тому.

Хто сказав, що Новий рік не можна зустріти в самий розпал літа? У деяких племен майя в Мексиці це подія припадає на 16 липня, а в Джібуті і Нігері - на один із днів серпня.

1 вересня в Росії відзначають початок навчального року, а в Сирії цей день вважається початком року календарного. У цей же день Новий рік приходить в єврейські будинки, де його називають Рошха-Шана.

У першій декаді вересня в жаркій Ефіопії закінчується тривалий сезон дощів, і зміна сезонів у корінного населення асоціюється з настанням ще одного року. Найчастіше Новий рік тут урочисто відзначають 11 вересня.

7 жовтня новорічні заходи пишно проходять в Гамбії та Індонезії. Для місцевих жителів це особлива дата - можна надягти свої найкращі вбрання, причепурили, попросити одне в одного прощення за всі образи і вступити в новий рік з чистою совістю.

Ніч з 31 жовтня на 1 листопада, відома в католицьких країнах як «Хелловін», вважається початком року у кельтських народів, але вони називають її «Самайн». Ця дата особливо важлива в Шотландії, Ірландії і на острові Мен, де все ще живуть і зберігають багатовікові звичаї нащадки давніх кельтів.

18 листопада один рік змінюється іншим на території Гавайських островів, Океанії та Ємену. У цих регіонах Новий рік зустрічають пізніше за всіх, коли інші країни вже готуються зустріти наступний.

Источник: http://propodarki.com.ua/
Категория: Мои статьи | Добавил: monos (12.10.2010) | Автор: Alex
Просмотров: 1251 | Теги: шок, шоколадные наборы, подарочные наборы, новогодние подарки, подарки на новый год, меховые игрушки, новогодние игрушки, подарки детям, наборы конфет | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: