Неділя, 20.01.2019, 15:04Приветствую Вас Гість
Регистрация | Вход
RSS
Мале колективне підприємство "Н І К"
Меню
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

Символ 2011 Кролик (Кіт) - що він несе людям?
Символ 2011 Кролик (Кіт) - що він несе людям?

Кролик надзвичайно боязкий, але, незважаючи на свою боязкість, він дуже гостинний, цінує домашній затишок і красу. Тому в рік Кролика запрошуйте до себе самих дорогих друзів і самі відвідуйте їх частіше. Кролик дипломатичним, тому не варто прагнути показати себе вискочкою в 2011 році. Краще спробувати заслужити повагу Кролика, сподобатися йому. Серед позитивних якостей Кролика присутній невгамовна романтичність і відданість. Тому шлюби, укладені в цей рік, обіцяють бути особливо вдалими.

Крім того, у східних гороскопах сказано про те, що, так як Кролик дуже розумний, розвинений в багатьох сферах діяльності. Він буде протегувати в 2011 році всім, хто має відношення до науки, та й просто фахівцям, які вболівають за свою справу.

Але слід пам'ятати, що Кроликові притаманні не тільки позитивні якості. Наприклад, він боязкий. Тому багатьом, особливо людям, народженим в рік Кролика, може виявитися складним ухвалювати на цей рік відповідальні рішення. Крім того, Кролик занадто педантичний, він не виносить безладу в речах, справах, думках.

Особливо хорошим і вдалим повинен стати рік для людей, які займаються дипломатичною діяльністю. Також це стосується священиків, професорів, людей творчих професій - їм Кролик протегує найбільше.

Кролик - тварина сімейне, символ плодючості, потомства і спокою. Після 2010 року невгамовного Тигра, прийде час більш спокійного життя. Рік Кролика - для талановитих людей мистецтва, інтелігентних людей. Взагалі, люди, символ яких Кролик, користуються довірою оточуючих, до них часто вдаються за порадою, консультуються.

Кролик - відкритий знак. У цей рік чекайте безліч дружніх посиденьок. Гарні плоди дадуть спільні поїздки і проведення часу. Рік, символом якого є Кролик, спонукає до спілкування, постійним комунікацій, переговорів, угод і зустрічам. При цьому конфлікти будуть зведені до мінімуму, так як Кролик - великий дипломат і без праці домовиться про все.

Так само в цей рік будь-яка допомога повернеться сторицею і обов'язково окупиться. При цьому в цей рік краще тримати свої плани і наміри в секреті, щоб ніхто не посмів порушити їх. Про всяк випадок, щоб потім не кусати собі лікті.

Діти, що народилися в цей рік, будуть обдарованими і доброзичливими, але легковажними; до того ж, у них уже в ранньому віці проявиться прагнення "гуляти самим по собі" і вони будуть всіляко домагатися незалежності.

Це рік не стільки дії, скільки роздумів і підготовки до майбутнього. Щоб почати діяти, треба мати якийсь фундамент, який краще всього закласти саме зараз!

Источник: http://propodarki.com.ua/
Категория: Мои статьи | Добавил: monos (12.10.2010) | Автор: Alex
Просмотров: 652 | Теги: детские подарки на Новый Год ведущ, конфеты, шоколадные наборы, коробочные конфеты, шоколад, подарочные Новогодние шоколадные на, конфетные наборы | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0