Середа, 19.12.2018, 07:21Приветствую Вас Гість
Регистрация | Вход
RSS
Мале колективне підприємство "Н І К"
Меню
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

Новорічна вечірка для дорослих
Новорічна вечірка для дорослих
Цю вечірку цікаво проводити з великою кількістю друзів. Буде цікавіше, якщо деякі гості не знають один одного і зустрічаються в перший раз. Подарунки, які прийнято дарувати на Новий рік, можна розіграти в лотерею. Для того щоб ваші гості зраділи подарункам, бажано знати заздалегідь, що вони хочуть. Подарунки можуть бути як справжні, так і бутафорські, в залежності від ваших фінансових можливостей.

Ведучий:
Сьогодні ми зібралися з приводу новорічного свята. А що таке Новий рік? Ми ще з дитинства знаємо, що це ялинка, Дід Мороз і, звичайно ж, подарунки. На Русі в цей день заборонялося сваритися і лаятися, Адже вважалося, як зустрінеш Новий рік, так і весь рік проведеш. Тому обов'язково було прийнято робити людям приємне, дарувати подарунки, можна було гадати, колядувати, вбиратися і радувати друзів і знайомих. Тому ми теж сьогодні будемо веселитися і дарувати один одному подарунки. Ось під цією великою ялинкою лежать подарунки, які ми розіграємо в лотерею. Зараз я кожному з учасників роздам номерки. (Номерки можна зробити жартівливі, наприклад, із зображенням тварин, що символізують знак Зодіаку. Нехай кожен візьме номерок з тим тваринам, яке відповідає йому за гороскопом). Нам залишилося вибрати голови тиражної комісії. Отже, цю почесну посаду займе той, про який йдеться у загадці:

Без нього яке ж свято?
Він витівник і пустун.
Відповідайте цього ж мить,
Хто це? Вірно, Дід Мороз.

Як же їй все вдається?
Всі шустрий вона, сміється.
Дід Морозу дорога ...
Здогадалися, хто? Вірно, Снігуронька.

Правильно, як же Дід Мороз може обійтися без своєї Снігуроньки. Запрошуємо Діда Мороза і Снігуроньку.

Входять Дід Мороз і Снігуронька. Їх роль можуть виконати хтось із друзів, які вміють завести, розвеселити.

Дід Мороз
Здравствуйте, мої дорогі. Я тут чув, що сьогодні мені відводиться роль голови тиражної комісії. Так, я найкраща кандидатура на цю посаду. Дід Мороз - це завжди свято. Сьогоднішній день теж свято, а називається він - Міжнародний день бажаючих розбагатіти. Підніміть, будь ласка, руки ті, хто в наш час не хоче швидко і надовго розбагатіти? Я так і думав. А хто дуже хоче - підніміть обидві руки. Хороший привід нагородити самих себе оплесками. Звичайно, розбагатіти сьогодні хочуть все, але фортуна посміхається не кожному, я б навіть сказав небагатьом. Зараз ми разом із Снігуронькою подивимося, чи є серед нас везунчики (з мішка Дід Мороз дістає скриньку). У мене в руках три скриньки не прості, а з грошима. Під музику вам треба передавати їх із рук у руки, а коли музика скінчиться, володарі шкатулок піднімають їх вгору.

Звучить музика, учасники передають одне одному скриньки.

Дід Мороз
Володарів шкатулок я запрошую до себе. Вам відчайдушно пощастило, ви наші везунчики. Вам надається можливість зараз же розбагатіти. Який же наш початковий або стартовий капітал. Раз, два, три - подивися! (У скриньках знаходяться бутафорські гроші). З сьогоднішнього дня у вас буде багато грошей. Адже відомий Шопенгауер сказав, що час - гроші. Ми вручаємо вам додатковий час, який принесе додаткові гроші. Тримайте годинник-будильники.

Звучить туш. Снігуронька вручає призи двом власникам шкатулок і відпускає їх зі сцени. Третього просить залишитися.

Дід Мороз
І у вас з сьогоднішнього дня теж будуть неодмінно гроші водитися. Пам'ятаючи про те, що гроші здатні розмножуватися, вручаємо вам скарбничку, а в ній рубль і копійка. Вам особливо пощастило. Як кажуть на Русі: не було ні гроша, та раптом алтин. Ви сьогодні везунчик, так поділіться ж зі свого удачею з іншими. Відкрийте скриньку і витягніть номер. Це і буде виграшний номер.

Оголошує виграшний номер.

Снігуронька
Впевнена, що у власника виграшного купона голова йде обертом від того, що зараз йому принародно буде вручений фен фірми «Філіпс», який закрутить будь-яку людську голову, адже для цього він і призначений.

Звучить туш.

Дід Мороз
Дивіться уважно, я зі своєї чарівної скриньки беру одну чарівну річ. Яку? Дивіться, ця річ поміщається у мене в руці. Що це? (Хтось із присутніх скаже, що це яйце). Правильно, за народними повір'ями, курка - птах добра, а яйце - символ Всесвіту, миру і багатства. А як ви думаєте, що в народі шанувалося особливо: курячі пух та пір'я або куряче м'ясо (глядачі дають свої варіанти відповідей). Курячі пух та пір'я вважалися в народі гідними особливого шанування, так як вони не люблять сліз. Ось чому на Русі не плачуть в подушку. Навіть є прикмета: «Перо сльози п'є, потім в сон віддає!» А нам з вами сьогодні і не доведеться плакати в подушку. Зараз до мене вийдуть дві людини. Перший той, хто правильно вгадав яйце, а другий - народжений у рік Півня (їм Дід Мороз дає два іграшкових заводних півня). Тримайте півнів і по команді: «Ні пуху, ні пера» ласкаво заведіть іграшку чарівним ключиком, поверніть його за годинниковою стрілкою три рази і одночасно поставте півників на піднос, а ми визначимо щасливчика.

Звучить енергійна музика.

Снігуронька
Є народна прикмета, що у щасливих та багатих грошей кури не клюють (звертається до того гравцеві, чий півник відплигав раніше). Ви у нас сьогодні щасливчик, тому що ваш півник відплигав першим. Отримайте в подарунок Птаха щастя (звертається до другого гравцеві), а вам у подарунок золота рибка, яка виконає всі ваші побажання у Новому році.

Звучить туш. Снігуронька вручає призи.

Дід Мороз
Володаря Птахи щастя запрошую до моєї скриньці, щоб він власноручно витягнув виграшний купон. На цей номер випав наш наступний подарунок. (В залежності від того, на кого випав виграшний номер, ви даруєте йому його подарунок).

Звучить туш. Снігуронька вручає приз.

Дід Мороз
Приз отримав (ім'я отримав). А в нашого (ім'я) скоро буде ще одне свято: день народження.

Як на Івана іменини
Спекли ми коровай.
Гості спрагою Томім,
Дружно всі прийшли на чай.

Так, чай на Русі здавна у великій пошані. Чай любить кожен, але хто з вас згадає, яка країна - батьківщина цього тонізуючого напою? Кенія, Японія або Китай? Вірно, Китай! Ось і перший ерудит. А жителі якої країни найбільше чаю випивають? Росії, Індії або Китаю? Точно, Індії. А в якій країні світу на душу населення споживається найбільша кількість чаю? У Туреччині, в Грузії або у Великій Британії? Звичайно ж, у Великобританії. Точно на всі питання відповів (ім'я). Його я запрошую до своєї чарівної скриньці, щоб витягнути наступний щасливий номерок. Володарем щасливого квитка опинився (ім'я). На цей квиток призначений приз ... (дарує потрібний приз).

Дід Мороз
На календарі як і раніше січень. На Русі раніше був популярний такий звичай. Якщо дівчина чекала рекрута з армії, то в її честь відливали пушку. В іншому разі, після повернення хлопця висаджувалось дерево. Ось, виявляється, чому у нас до цих пір дрімучі ліси і єдина цар-гармата. Раз вже зайшла мова про дерева, перевіримо ваші пізнання в цій області.

Лізе в ніс летить пух,
Весь червень цвіте ... Ні, не лопух, а тополя.
На краю зростає обриву
Знає кожен, це ... Вірно, верба.
Крона від ягідок вся вже красна,
Яскравою зимою стала ... Ні, не сосна, а горобина.
Хоч тріщать взимку морози -
Зеленіють в парках ... Їли.

У нас знову з'явилися ерудити. Тепер їх кілька. Запрошую їх усіх ближче до себе (переможці виходять до Діда Мороза). Так, на Русі дерево завжди було у великій пошані. Адже з нього й начиння домашню виготовляли. З його допомогою грамоті навчалися і в свята веселилися.

Не проста поварешка - писана диво-ложка.
Музичний інструмент, пограємо цей момент.
У руки ложки ви візьміть
Та за музикою стежте.

Зіграйте спочатку соло, а потім і всі разом. Кого народ гучними оплесками нагородить, той і є наш переможець. Йде гра.

Дід Мороз
Судячи з кількостям оплесків, я роблю висновок, що перемога нині ваша і за талант вам дістанеться хохломская чаша (звертається до решти присутніх), а вам за талант символ тепла і світла - гелева свічка.

Звучить туш. Снігуронька вручає призи.

Дід Мороз
Я думаю, всі учасники задоволені своїми подарунками. Але на нашому новорічному столі ще чогось не вистачає. Як ви думаєте, чого? Звичайно, який же Новий рік без шампанського. Всі ми знаємо, що якщо мова йде більш ніж про одну пляшку шампанського, то зберігати їх слід у горизонтальному положенні в підвалах з певним температурним режимом. А якщо у вас немає такого підвалу те, що робити в Новий рік? Так, у цьому випадку краще пити портвейн.
Перед подачею на стіл шампанське охолоджується. Де? У відерці з срібла або мельхіору. А якщо в нашому господарстві без праці можна відшукати лише пластикове відерце, те, що нам належить робити в новорічну ніч? Вірно. У цьому випадку нам краще пити портвейн.
А закушують шампанське бутербродом з ікрою. А якщо раптом у вас ікри під рукою не виявиться, що нам належить робити? Ні, не пити портвейн, а використовувати як закуску краще доповнення до шампанського - тост, такий же легкий і хвилюючий, як цей іскристий напій. До речі, про шампанське. Кажуть, що існує величезна кількість сортів і назв цього вина. Я особисто знаю тільки «Советское», а яке готові назвати ви? (Учасники кажуть відповіді). Ось вони, наші ерудити (викликає на сцену трьох знавців), які ризикнули назвати марки шампанського. А кому в цій трійці належить випити? Відповідь на це питання ми дізнаємося з допомогою двох пляшок шампанського, навколо якого будуть тусуватися претенденти.

Під музику йде гра в пляшечку.

Дід Мороз
На жаль, до вас фортуна байдужа. Ви переходите до лав арбітрів, а у нас ще два гравці і одна пляшка. Граємо.

Звучить та ж музика, грають двоє інших гравців.

Дід Мороз
Зараз можу я вам сказати, що вам в руках шампанське тримати.
І ваше життя буде грайлива.
У нагороду вам по пляшці пива.
Снігуронька вручає пиво.

Снігуронька
Всі сьогоднішні призи розіграні, всі отримали подарунки. А тепер ще один необхідний атрибут Нового року - святковий стіл. Отже, запрошуємо вас до столу.

Источник: http://ded-moroz.at.ua
Категория: Мои статьи | Добавил: monos (12.10.2010) | Автор: Alex
Просмотров: 4217 | Комментарии: 1 | Теги: детские подарки на Новый Год ведущ, коробочные конфеты, шоколад, подарочные Новогодние шоколадные на, конфеты, конфетные наборы, шоколадные наборы | Рейтинг: 3.0/1 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: