Середа, 19.12.2018, 07:22Приветствую Вас Гість
Регистрация | Вход
RSS
Мале колективне підприємство "Н І К"
Меню
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

Ігри та конкурси на Новий рік
Ігри та конкурси на Новий рік
Дід Мороз
У будинку, де святкується вечірка, вішають мішок Діда Мороза. Кожен гість приносить із собою на вечірку невеликий подарунок або сувенір і так щоб ніхто цього предмету не бачив кладе його в мішок ... Коли всі гості вже зібралися і Новий рік настав мішок напевно вже буде наповнений подарунками. Хтось із гостей переодягаються в Діда Мороза і Снігуроньку, і по черзі виймають новорічні подарунки для кожного (кому який попадеться - навмання), заздалегідь вислухавши вірш, пісеньку чи інше завдання діда Мороза.
Крокодил або «Асоціації»
Компанія ділиться на дві команди. Одна з команд замислює слово або крилату фразу, викликає будь-якого члена іншої команди і пошепки повідомляє задумане йому. Той за допомогою жестів (і тільки) повинен показати це слово так, щоб його команда його вгадала. Можна ускладнити, встановивши обмежений час для пояснень.
Будильник
Зустрічаючи гостей біля входу, кожному вручається записка, де вказано завдання і час, коли його потрібно виконати. От буде смішно, коли о першій годині ночі хтось ні з того ні з сього заспіває «У лісі народилася ялиночка», а в два - один з гостей почне декламувати вірш!
Фанти
Кожен з учасників записує веселе завдання, згортає папірець і опускає її в мішечок. Гравці по черзі дістають фанти і виконують те, що в них написано.
Новорічна казка
Ведучий: А зараз ви побачите справжній спектакль з дуже талановитими акторами в головних ролях. Але для цього мені потрібна ваша допомога. Мені потрібно 10 помічників. Ідіть сюди. Так молодці, чудово. От ви-то й будете нашими акторами. Зараз і ви самі і всі хто тут знаходяться, переконаються, які ви чудові артисти.
Розподіляються ролі (або просто призначаються і запам'ятовуються або лунають картки): ялинка, заметіль, мороз, сніжок, зайчик, вовк, полоз, конячка, дровенкі, мужик.
Ведучий: Сюжет нашої постановки дуже простий. Ви, напевно, вже здогадалися, що це моя улюблена пісенька "У лісі народилася ялинка". Нашим артистам потрібно увійти в образ своїх героїв і як можна краще зобразити всі їхні дії. Кращий актор отримає приз. Так, артисти, готові? Глядачі, попрошу оплески. Артисти, поклоніться. Почали! Далі декламуються слова пісеньки, а актори зображують всі події. Останній куплет всі голосно співають і плескають у долоні. Оплески. З Новим Роком!
Новорічні побажання з капелюхів
У цю гру можна зіграти на новорічному корпоративному святі. У один капелюх кидаються імена співробітників, в іншу - побажання їм у наступному новому році. Потім імена і побажання навмання витягуються з капелюха. Наприклад: Бажаємо директору Івану Петровичу ... ... виконати якомога більше відповідальних доручень або Бажаємо прибиральниці Ірині Федорівні ... ... просунутися по службі і стати головним бухгалтером і т. п.

Газетні танці
Для гри включається музика, а потім хлопці та дівчата діляться на пари, кожній парі видається газетний лист (великий - формат А2). Лист кладуть на підлогу і всі починають танцювати, кожна пара на своєму листі. Що вийшла за межу газети пара вибуває. Через кілька хвилин ведучий складає лист кожної пари вдвічі і все триває. Так повторюється кілька разів. Гра дуже "зближує", особливо коли газети майже не залишається.
Куди вкласти гроші?
Ведучий викликає дві пари (у кожній парі чоловік і жінка): "Зараз Ви намагатиметеся якомога швидше відкрити цілу мережу банків, вкладаючи в кожен тільки одну купюру. Отримайте початкові внески! (Видає парам гроші фантики). Банками для Ваших вкладів можуть служити кишені , лацкани, і всі затишні місця. Постарайтеся якомога швидше оформити свої внески, відкрити якомога більше банків. Приготувалися .... Почали! " Ведучий допомагає парам виконувати завдання, після закінчення однієї хвилини ведучий підводить підсумки. Ведучий: "Скільки купюр залишилося у Вас? А у Вас? Чудово! Всі гроші вкладені в справу! Молодці! А тепер я порошу жінок швидко зняти всі внески, а так як вклад у банку може зняти тільки той, хто його поклав і ніхто інший , Ви знімати свій внесок будете із зав'язаними очима, щоб не побачити чужі вклади. " (Жещінам зав'язують очі і в цей час міняють місцями чоловіків). По команді ведучого жінки з азартом знімають внески, нічого не підозрюючи.
Сюрприз
Гості стають або сідають у коло. Під музику вони починають передавати досить велику коробку. Як тільки ведучий зупиняє музику, гість, у кого виявилася коробка, відкриває її і, не дивлячись, дістає перший-ліпший предмет. За умовами гри цей предмет він повинен надіти на себе і носити певний час. Наприклад - півгодини або до закінчення свята. Як тільки музика поновлюється, гості знову починають передавати коробку по колу до наступної зупинки. У коробку Ви можете скласти самі різні предмети одягу: від дитячих чепчиків до величезних спеціально зшитих трусів та ліфчиків.
Дубинка
Гравці, 6-8 чоловік, сідають навколо ведучого. Ведучому видається "кийок" (скручена в трубочку газета). Далі між граючими розподіляються імена (назви тварин, квітів, риб, у загальному які завгодно, але по одній темі). Мета ведучого і гравців - запам'ятати в кого яке "ім'я". Гра починається з того, що один з гравців вигукує будь-яке ім'я, ведучий повинен швидко збагнути хто це, повернуться і вдарити "палицею" по колінах (голові) гравця з цим ім'ям. Названий гравець, поки його не "засадили", повинен вигукнути інше "ім'я", і ведучий, якщо він не встиг "засадити" першого, перемикається на другу і так далі. Гравець, якого "засадили", стає ведучим. Загалом, дуже весело й гамірно.
Повісь іграшку на ялинку
Учасники зі своїми ялинковими іграшками виходять на середину кімнати. Всім зав'язуються очі і кожного крутять кілька разів навколо своєї осі. Завдання кожного учасника - піти в тому напрямку, де, на його думку, знаходиться ялинка і повісити на неї іграшку. Звертати не можна. Якщо учасник вибрав неправильний шлях, він зобов'язаний повісити іграшку на те, у що він "уткнется". Щоб внести сум'яття в ряди учасників жінки можуть рівномірно розподілитися по кімнаті і встати на їхньому шляху.
Перемагає той, хто повісить іграшку саме на ялинку і той, хто знайде найоригінальніше місце для іграшки.

Источник: http://propodarki.com.ua/
Категория: Мои статьи | Добавил: monos (12.10.2010) | Автор: Alex
Просмотров: 12395 | Теги: детские подарки на Новый Год ведущ, конфеты, шоколадные наборы, коробочные конфеты, шоколад, подарочные Новогодние шоколадные на, конфетные наборы | Рейтинг: 3.7/24 |
Всего комментариев: 0