Неділя, 20.01.2019, 15:05Приветствую Вас Гість
Регистрация | Вход
RSS
Мале колективне підприємство "Н І К"
Меню
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

Гороскоп для народжених в рік Кролика (Кота)
2011 несе в собі затишок, дипломатію, гостинність та теплоту. Позитивні якості: розумний, спостережливий, розвиненою, миролюбний, доброзичливий, романтичний і дуже відданий тим, кого любить. Негативні якості: неспокійний, боязкий, педантичний і дуже зайнятий собою. Рекомендації щодо вибору професії: З вас вийде чудовий дипломат, вчитель, актор або священик, а також дуже солідний адміністратор в будь-якому бізнесі.

По завершенні 2010 року, за східним календарем, на зміну Тигру приходить Кролик. Яким він буде 2011 рік, можна судити по минулому році Кролика - 1999-му. Він приніс чимало сумних подій. По-перше, вторгнення американських військових на територію Югославії, який приніс величезну кількість смертей і руйнувань. По-друге, шокуючі теракти в Москві, Волгодонську та Буйнакську в результаті яких загинули сотні людей (вибухи багатоповерхових будинків, вибухи в торгових центрах). Минулий рік Кролика був кровопролитний ще й з-за триваючої чеченської війни. Наприкінці 1999 року президент Єльцин достроково пішов у відставку, передавши повноваження прем'єр-міністру Путіну, колишньому голові ФСБ. У той же час саме в 1999 році були в основному ліквідовані важкі наслідки дефолту серпня 1998 року. Можна припустити, що і 2011 рік не обійдеться без серйозних катаклізмів, але в той же час світ в основному оправиться від глобальної економічної кризи.Гороскоп для народжених в рік Кролика (Кота)

Цей рік несе в собі затишок, дипломатію, гостинність та теплоту. Люди, що народилися в цей рік, талановиті й амбіційні, користуються довірою і повагою колег і друзів. До них часто звертаються за важливою радою. Люди цього знака не терплять конфліктів, у них багато друзів, їх гостинний дім завжди відкритий. Відвертість і щирість не є їхньою характерною рисою, вони вміють слухати, але самі розкриваються мало. Їх прагнення догодити оточуючим і увага до чужих проблем роблять їх незамінними супутниками сильних і яскравих особистостей. Кролики скромні й порядні у вчинках, хоча ділові якості залишають бажати кращого. У любові найчастіше вибирають вичікувальну позицію, рідко виявляючи свої бажання відкрито. Взаємна любов випадає рідко, і вони по-особливому цінують таким подарунком долі. Вони дуже не люблять самотність, і можуть піти на жертви заради любові та уваги. Найбільш сумісні любовні партнери для Кролика - Коза або Свиня.

Кіт (Кролик) завжди падає на лапи. Це щасливець. Обдарований, в міру честолюбний, приємний компаньйон, скромний, стриманий, витончений, доброчесний. Усі це знають. Добре говорить і вміє оцінити себе. Але в безлічі достоїнств є один недолік, хоча і невеликий, але від того не менш важливий: Кіт - поверхневий людина і його кращі якості теж поверхневі. Він любить товариство, і суспільство любить його. Обожнює світські зборів і іноді пліткує, але робить це тонко, тактовно і обережно. Любить приймати гостей, і вдома у нього все зроблено з витонченим смаком. Це світська людина: деякі назвали б його снобом. Він педантичний. Жінка-Кіт виставляє свою культуру зі смакуванням. Вона може глибоко вивчити деякі предмети з єдиною метою блищати, тоді як про інші більш важливі речі не має жодного уявлення.

Кіт звичайно не виходить з рівноваги. Він спокійний, незворушний. У ньому більше сентиментальності, ніж справжньої чутливості. Невелика особиста неприємність турбує його більше, ніж великі біди інших людей. Війна та голод у світі чіпають його лише в тому випадку, коли він особисто від цього страждає, але страждає він так сильно, що може не витримати і померти. Кіт по незначному приводу може заплакати, але швидко тішиться. Меланхолія жінок цього знака - один з головних козирів їхнього зачарування.

Кіт консерватор. Він ненавидить усе, що може похитнути його життя, все, що може викликати ускладнення. Більше за всіх він прагне до комфорту і безпеки. Не робить нічого, не зваживши заздалегідь всі "за" і "проти". За цю обережність люди захоплюються ним і довіряють йому. У фінансовому положенні він завжди буде щасливий. Спритний у справах і той, хто підписує контракт з ним, ні за що не помилиться. Це хороший спекулянт, у нього дар на вигідні операції. Коротше, спокійний Кот небезпечний як ділова людина. Він доможеться успіху в торгівлі. Володіючи хорошим смаком, може бути власником антикварного магазину. Може бути юристом (адвокатом, нотаріусом) або дипломатом за умови, що його життя не піддасться ризику. Жінка цього знаку зможе сяяти у всіх видах діяльності, які вимагають смаку, гостинності і хорошого представництва. Людині політики слід було б вибрати собі дружину, народжену під знаком Кота - одночасно світську і скромну, яка багато принесе своєю присутністю.

Ласкавий, послужливий з тими, кого любить, Кот легко розлучається зі своїми близькими на користь друзів. У нього немає почуття відповідальності перед сім'єю, і часто він ставиться до своїх рідних і дітей як до чужих людей, віддаючи перевагу друзів за власним вибором. Материнський інстинкт цього знаку дуже обмежений, але матері завжди виконують свій обов'язок.

Кіт добре доглядає за Козою, в якій цінує артистичний смак. Він принесе їй власний комфорт, а її забаганки не зворушений його. Все піде добре з Собакою і скрупульозної Свинею. Але Півень виводить його з себе своїм фанфаронством, а Щура він повинен уникати як чуми. З Тигром його відносини в любові і справах будуть натягнутими. Кіт, менш сильний, завжди може зробити пірует і вийти з гри - у них спільна порода і він не боїться Тигра.

У Кота буде спокійне існування протягом трьох фаз життя за однієї умови: якщо він не зустріне виняткових ситуацій, драматичних подію, непереборного перешкоди. Війни, революції, катастрофи - це не його справа, йому не подобається бути противником. Але якщо він не буде чинити опір, то може зійти з розуму, піти на самогубство або покинути батьківщину, будучи немічним.

Азіатські народи з недовірою ставляться до Коту. Кажуть, що чаклуни перетворюються на котів. У Європі їх спалювали живцем, звинувачуючи в змові з дияволом. Але, мабуть, настільки погана репутація не дуже заслужена. Єгиптяни, наприклад, шанували Кота як бога. Бог, чаклун або людина, в його погляді є щось містичне. Його видима слабкість може перерости в небезпечну силу!

У рік Кролика народилися: М. Бекендорфів, Б. Савінков, Ю. Пілсудський, Й. Сталін, В. Гарріман, А. Ейнштейн, Р. Оуен, Л. Доватора, І. Курчатов, А. Гречко, Ю. Райзман, М . Свєтлов, І. Еренбург, С. Вавилов, К. Симонов, Ю. Фучік, В. Скотт, В. Жуковський, Епікур.

Источник: http://propodarki.com.ua/
Категория: Мои статьи | Добавил: monos (12.10.2010) | Автор: Alex
Просмотров: 1264 | Теги: детские подарки на Новый Год ведущ, коробочные конфеты, шоколад, подарочные Новогодние шоколадные на, конфеты, конфетные наборы, шоколадные наборы | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0